Sesje dziecięce & rodzinne

Zdjęcia rodzinne i dziecięce są bez wątpienia wspaniałą pamiątką. Wraz z upływem lat zyskują na wartości. Dzieci bardzo szybko rosną, dlatego warto uwieczniać na fotografiach momenty z czasu dorastania i zdecydować się na profesjonalną sesję zdjęciową. Na sesję zapraszam dzieci w każdym wieku, razem z rodzicami 🙂

Najlepiej wykonać ją kiedy dziecko pewnie leży na brzuszku i podnosi główkę czyli w okolicy 3 miesiąca, oraz gdy dziecko samodzielnie już siedzi – najczęściej po 7 miesiącu. Podczas sesji wykonuję także ujęcia rodzinne.

Sesja z okazji ukończenia roczku lub kolejnych lat w specjalnie przygotowanej urodzinowej scenerii 🙂 Urodziny dziecka to doskonała okazja do tego, aby wykonać pamiątkową sesję zdjęciową.

Jasne i naturalne ujęcia rodzinne – a’la lifestylowe. W studiu jest przygotowana aranżacja przypominająca pokój sypialniany z dużym oknem. Skupimy się tutaj na pełnych emocji kadrach, ukazujących łączącą Was relację. Jest to świetna okazja do wspólnej rodzinnej zabawy, a przede wszystkim cenna pamiątka.