Sesje dziecięce & rodzinne

Zdjęcia rodzinne i dziecięce są bez wątpienia wspaniałą pamiątką. Wraz z upływem lat zyskują na wartości. Dzieci bardzo szybko rosną, dlatego warto uwieczniać na fotografiach momenty z czasu dorastania i zdecydować się na profesjonalną sesję zdjęciową. Na sesję zapraszam dzieci, rodziców z dziećmi oraz dziadków z wnukami.

Najlepiej wykonać ją kiedy dziecko pewnie leży na brzuszku i podnosi główkę czyli w okolicy 3 miesiąca, oraz gdy dziecko samodzielnie już siedzi – najczęściej po 7 miesiącu. Podczas sesji możemy wykonać także ujęcia rodzinne.

Urodziny dziecka to doskonała okazja do tego, aby wykonać pamiątkową sesję zdjęciową. Z okazji ukończenia roczku polecam sesje typu smash cake – czyli z tortem. Reakcje rocznego dziecka na tort są różne, warto więc je uwiecznić na fotografiach. Dziecko podczas sesji może się ubrudzić tortem, co zazwyczaj sprawia mu wiele radości.

Sesja może odbyć się w plenerze lub w studiu. Rodzicom starszych dzieci polecam szczególnie sesję plenerową, gdzie jest dużo przestrzeni i dzieci czują się swobodnie. Jest to świetna okazja do wspólnej rodzinnej zabawy, a przede wszystkim cenna pamiątka.